اعزام نابینایان و کم بینایان خانه سپید به کربلا معلی و نجف اشرف در ورخ 96/2/22

تاریخ : پنجشنبه , ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۲:۴۸
اعزام نابینایان و کم بینایان خانه سپید به کربلا معلی و نجف اشرف در ورخ 96/2/22
حتما با دقت بخوانید

بسم رب الحسین (ع)
عشق به حسین (ع) بینا و نابینا ،شنوا و ناشنوا ، سالم و معلول ف پیر و جوان نمشناسد و چقدر شاعر زیبا گفته است که این حسین کیست که عالم همه دیوانه ی اوست ؟ اینجا موسسه ی نابینایان خانه ی سپید است . موسسه ای که اولین NGOای می باشد که در منطقه اعضا و پرسنل خود را به کربلای معلی و نجف اشراف اعزام می نماید ، موسسه ای که به همت حمید شلهاوی زاده که خود نابینای مطلق است در سال 1392مخصوص نابینایان و کم بینایان تأسیس شد .حال بعد از چندماه صبر و بردباری اعضاء موسسه خانه سپید و تلاش های مدیر موسسه دو روز بیشتر نمانده برای راهی شدن نابینایان وکم بینایان به کربلا و نجف اشرف به همراه مهدی زهرا ، مردمانی چشم به راه دیدار یار هستند این سفر پیر و جوان و زن و مرد نمی شناسدچرا که هدف بندگی است .
مدیریت محترم خانه سپید آقای شتهاوی زاده عنوان می کند : وی تلاش کرده بود که این سفر را به هر شکلی و تحت هرشرایطی برای زیارت نجف وکربلا انجام دهد و سرانجامبا یاری خدا موفق به انجام این کار شد و در روز جمعه مرخ 22/2/96 نابینایان و کم بینایان را اعزام خواهد کرد.
وی اضافه کرد که در راه ارتقای سطح فرهنگی ،مذهبی و بالا بردن روحیه ینابینایان وکم بینایان با برپایی مراسمات و همایش ها و اردوهای مختلف تلاش خواهد کرد.
همچنین گفتند با استعدادیابی و شکوفایی نابینایان و ایجاد امکانات مناسب و مورد نیاز نابینایان و کم بینایان در جهد رشد و پیشرفت آنان تلاش خواهد کرد.
ایشان درآخر بیان کردامید است بتوان با همت ، تلاش و خلاقیت نابینایان وکم بینایان این منطقه در ارائه خدمات شایسته و ارزنده به سایر نابینایان وکم بینایان کشور وخارج کشور کامی مؤثربرداریم و برای کشور عزیزمان افتخار آفرین باشیم .
با سلام
لطفا دیدگاه خود را درج نمایید .
* نام شما :
*ایمیل شما :
وبلاگ/سایت :
امتیاز به این مطلب : 0 20
*دیدگاه شما :
تایید توسط کد امنیتی
کد موجود در تصویر را وارد کنید :