گزارش از همایش مبارزه با اعتیاد در خانه سپید

تاریخ : سه شنبه , ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۳:۵۴
گزارش از همایش مبارزه با اعتیاد در خانه سپید
در روز چهارشنبه 1396/2/13 ساعت18-16 بعد از ظهر همایش مبارزه با اعتیاد در موسسه خانه سپید نابینایان اروند شهرستان خرمشهر برگزار شد.
ابتدای برنامه با قرائت قرآن که توسط افراد نابینا اجرا شد ، آغاز گردید و یکی از اعضا کمیته ی روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن معتادان گمنام سخنرانی را شروع کردند و گفتند: این انجمن قوانین و چارچوب هایی دارد از جمله اینکه افرادی که وارد این انجمن می شوند بدون هیچ شناسه یا فامیلی و یا در صورت تمایل با اسم مستعار وارد میشوند تا در اتمام بهبودی و وارد شدن به اجتماع نام خود و خانوادشان خدشه دار نشود و در زندگیشان پیشامد بدی نداشته باشد ، زیرا این انجمن تاکید زیادی بر گمنام بودن افراد دارند. و همچنین تاریخ پاکی افراد را دقیق محاسبه می کنند و برای هریک سال پاکی جشن تولد مانند انسان تازه متولد شده میگیرند .او همچنین اضافه کرد در سال 1372 که اعتیاد بعنوان یک بیماری در جامعه محسوب نمیشد، انجمن شروع به کار کرد. 
این انجمن 80 نشر کتاب دارد و اساس و اصل جلسه هایشان کتابی به اسم معتادان گمنام بود که این کتاب حاصل تجربه و صحبت های افرادی است که مواد مخدر را تجربه کردند و الان برای بهبودی به کنار هم جمع شده اند.
علاوه برانجمن آقایان در کل استان خوزستان 6 گروه انجمن ، بانوان معتادان گمنام وجود دارد.
طی این جلسه سوال های مطرح شده از جانب اعضا موسسه خانه سپید به تیم روابط عمومی معتادان گمنام پاسخ داده شد .
سرانجام پس از صحبت های پرسنل نابینا ، آقای مسلم رویس همایش بعد از پذیرایی به اتمام رسید .
با سلام
لطفا دیدگاه خود را درج نمایید .
* نام شما :
*ایمیل شما :
وبلاگ/سایت :
امتیاز به این مطلب : 0 20
*دیدگاه شما :
تایید توسط کد امنیتی
کد موجود در تصویر را وارد کنید :